חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הבלשן קספר לויאס: הדפס בתבנית Cabinet card, שחור לבן, 10.5X16 ס"מ, הופק בעיר בלטימור, מרילנד, ארצות הברית. בגב התצלום, הקדשה מאת המצולם לידידו, נחמיה שמואל ליבאוויטש ותחתיה, הקדשה מאת ליבאוויטש לבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי, משנת 1928. יש להניח כי שתי ההקדשות נכתבו על ידי מקבל התצלום. ; 2. תצלום דיוקנו של פרופסור קספר לויאס, נובמבר 1928: הדפס כסף, גוני חום, 17X27.5 ס"מ. בתחתית התצלום, הקדשה בכתב ידו של לויאס: "מתן ידידות להחכם נחמיה שמואל ליבאוויטש. ראש חדש כסלו שנת תרפ"ט לפ"ק."

כותר לויס, קספר. -Caspar Levias.
כותרים נוספים Caspar Levias.
שנה 1895-1928
הערות File Record
1860-1934. בלשן עברי וחוקר במדעי היהדות
פעל בארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 56
מספר מערכת 990027804300205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?