חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הרב ד"ר ישראל לוי: הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 8X12.5 ס"מ, הופק בעיר ברסלאו. על התצלום לא מצויין תאריך כלשהו, אך יש לשער כי הוא משנות השבעים של המאה התשע עשרה. ; 2. שלושה העתקים של דיוקן הרב ד"ר ישראל לוי, מתוך כתב העת היהודי-גרמני Ost und West, כרך VII גליון 11, נובמבר 1907, עמוד 699-700. אחד מעותקים אלה מודבק על גבי כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון.

כותר לוי, ישראל. -Israel Lewy
כותרים נוספים Israel Lewy
שנה ca. 1875-1907
הערות File Record
1841-1917. רב וחוקר תלמוד.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 43
מספר מערכת 990027803990205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?