חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. ציור דיוקנו של מיכה יוסף לבנזון (מיכ"ל): הדפס אבן, 13.5X21.5 ס"מ, הופק בעיר וילנה על ידי דפוס מץ, בחודש ינואר 1877. הדפס זה הוצא מתוך גליון של כתב העת "השחר", כרך VIII, עמוד 225. ; 2. שתי גלויות שונות, בהוצאת "לבנון", ורשה, ובהן דיוקנו של מיכה יוסף לבנזון. אחת הגלויות, בגודל 4.5X14 ס"מ, הינה הדפס כסף. ; 3. שני עותקים של גלויה בהוצאת "צענטראל", ורשה, ובה דיוקן מיכ"ל. אחד העותקים הודפס בגוון כחול, ואילו העותק השני, בגוון חום. ; 4. תצלום רפרודוקציה מדיוקן מיכ"ל: הדפס כסף, שחור לבן, 5.5X8 ס"מ. על התצלום לא מצויין מקורו. ; 5. כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון, ובו תצלום רפרודוקציה מוקטן של דיוקן מיכה יוסף לבנזון וחתימת ידו.

כותר לבנזון, מיכה יוסף. -Micha Joseph Lebensohn.
כותרים נוספים Micha Joseph Lebensohn.
שנה 1877-1930
הערות File Record
1828-1852. מגדולי המשוררים העבריים בתקופת ההשכלה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 11
מספר מערכת 990027803450205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?