חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של הרב יהודה לובצקי: הדפס חלבון, גוני חום, 6.5X12 ס"מ. על התצלום, כנראה חתימת ידו של לובצקי עצמו, באותיות עבריות מרובעות. בגב התצלום, חותמת המעידה כי הוא נתרם לאוסף על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', וכן כתובת בעברית: "יהודה לובעצקי - הרב לבני רוסיה ופולין בפריס". על התצלום לא מצויינים מקום או זמן הפקתו.

כותר לובצקי, יהודה.: -Judah Lubetzki.
כותרים נוספים Judah Lubetzki.
שנה ca. 1880-1900
הערות File Record
1850-1910. רב ופוסק
רבם של יהודי מזרח אירופה בפריס.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 07
מספר מערכת 990027803410205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?