חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של אשר זליג לאוטרבך: הדפס שחור לבן בתבנית Cabinet card, בגודל 10.5X16.5 ס"מ, הופק בעיר דרוהוביץ'. על התצלום לא מצויין תאריך הפקתו, אך יש לשער כי הוא מסוף המאה התשע עשרה. בגב התצלום, ציין ד"ר שבדרון כי דיוקן זה נתרם לאוסף על ידי מרדכי פולטורק, פריס, בשנת 1932. בתיק גם: שני תצלומי רפרודוקציה מוקטנים מדיוקן זה, נתרמו לאוסף על ידי ועד הקהילה של דרוהוביץ' באמצעות בת אחיו של לויטרבך, אנה ולד, בשנת 1931. ; 2. תצלום דיוקנו של אשר זליג לויטרבך, בתבנית Carte de visite: הדפס חלבון, גוני חום, 6X9 ס"מ, הופק כנראה בעיר באדן או בעיר וינה, אוסטריה, בסוף המאה התשע עשרה. על התצלום נכתב בדיו: "ר' זעליג הכהן לויטערבאך". על פי החותמת שבגבו, תצלום זה נתרם לבית הספרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ'.

כותר לויטרבך, אשר זליג בן יעקב בצלאל. -Ascher Selig Lauterbach.
כותרים נוספים Ascher Selig Lauterbach.
שנה ca. 1895-1931
הערות File Record
1826-1906. סוחר וסופר עברי משכיל בפולין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 02
מספר מערכת 990027803320205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?