חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הצייר מאנה כ"ץ: הדפס כסף, שחור לבן, 17X23 ס"מ, הופק בעיר פריס. תצלום זה נתרם לבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי בחודש ספטמבר 1928 על ידי מאנה כץ עצמו, אשר הוסיף על דיוקנו הקדשה בכתב ידו, בצרפתית. ; 2. תצלום דיוקנו של מנה כץ בעת עבודתו: הדפס כסף, שחור לבן, 12X17.5 ס"מ, הופק בעיר פריס, בשנת 1936. על פי הנכתב בגב התצלום, הוא נשלח לפרסום בכתב העת העברי המצוייר "החיים הללו".

כותר כץ, מנה. -Mané Katz.
כותרים נוספים Mané Katz.
שנה 1928-1936
הערות File Record
1894-1962. צייר יהודי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 11 51
מספר מערכת 990027803230205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?