חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תעודת זיהוי של ד"ר ארתור כ"ץ, מטעם בית החולים הארעי הצבאי בעיר וינה (K. u K. Resevespital No. 14 in Wien), הונפקה ביום 1 בספטמבר 1917. בגוף התעודה, משולב תצלום דיוקנו של ארתור כ"ץ, בגוני חום, 7X7 ס"מ. תעודה זו נתרמה לאוסף על ידי ד"ר יצחק רובינסון, וינה, בשנת 1929. בתיק גם: תצלום רפרודוקציה, שחור לבן, של הדף מתוך התעודה, ובו תצלום הדיוקן. ; 2. תצלום דיוקנו של ד"ר ארתור כץ: הדפס כסף, שחור לבן, 8.8X13.8 ס"מ. בגב התצלום, נכתבו בגרמנית, בדיו, פרטים ביוגרפיים על אודות ארתור כץ, כנראה על ידי ד"ר יצחק רובינסון, אשר תרם תצלום זה לאוסף בשנת 1929.

כותר כץ, ארתור. -Arthur Katz.
כותרים נוספים Arthur Katz.
שנה 1917-1918
הערות File Record
1863-1918. רופא וחוקר באוניברסיטת וינה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 11 47
מספר מערכת 990027803180205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?