חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של ההסטוריון דוד כהנא: הדפס חלבון בגוני חום-ספיה, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6.5X10.5 ס"מ, בתבנית Carte de visite. תצלום זה הופק בעיר אודסה, כנראה בעשור הראשון של המאה העשרים, והוא שימש להפקת גלויה בהוצאת "לבנון", ורשה. (ראה הפריט הבא בתיק). ; 2. שלושה עותקים זהים של גלויה מסוג Real photo בהוצאת "לבנון", ורשה, ובה דיוקנו של דוד כהנא, על פי התצלום שלעיל, בתוך עיטורים שונים: הדפסי כסף, שחור לבן, 4X14 ס"מ. יש להניח כי גלויה זו הופקה בעשור הראשון של המאה העשרים. ; 3. הדפס רשת (צינקוגרפיה) ובו דיוקן דוד כהנא, שחור לבן. דיוקן זה נלקח, קרוב לוודאי, מתוך אחת ממהדורות כתביו של כהנא. בתיק גם: תצלום רפרודוקציה מדיוקן זה.

כותר כהנא, דוד בן יצחק. -David Kohn. -Давид Коган.
כותרים נוספים David Kohn.
Давид Коган.
שנה ca. 1900-1940
הערות File Record
1838-1915. חוקר והסטוריון עברי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 11 41
מספר מערכת 990027803120205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?