חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שני עותקים זהים של תצלום דיוקן חיים כהן-רייס: הדפסי כסף, שחור לבן, 6X8 ס"מ. יש להניח כי אלו תצלומי רפרודוקציה מתצלום דיוקן מוקדם יותר. בגב אחד מן התצלומים ציין ד"ר אברהם שבדרון כי הם נתרמו לאוסף בשנת 1933 על ידי מר דוד בדר, פתח תקוה. ; 2. תצלום רפרודוקציה מדיוקנו של חיים (שארל) כהן-רייס: הדפס כסף, שחור לבן, 13.5X18 ס"מ. בגב התצלום נוספה הערה, לפיה דיוקן זה הועתק בשנת 1972 מדיוקן מקורי שנמצא ברשותה של גב' עליזה כהן, בתו של המצולם.

כותר כהן-ריס, חיים. -Chaim (Charles) Cohn-Reiss.
כותרים נוספים Chaim (Charles) Cohn-Reiss.
שנה ca. 1930-1972
הערות File Record
1861-1932. אגרונום יהודי ראשון בארץ ישראל
נוטע הפרדס הראשון בארץ
מחלוצי החקלאות המודרנית בארץ ישראל.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 11 40
מספר מערכת 990027803100205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?