חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. ציור דיוקנו של הרופא טוביה בן משה הכהן: תחריט נחושת, 14.5X19 ס"מ. יש לשער כי תחריט זה הוצא מתוך מהדורת יעסניץ תפ"א של ספרו "מעשה טוביה". התחריט מודבק על גבי קרטון קשיח שבגבו חותמת המעידה כי הוא נתרם לבית הספרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ'. ; 2. תצלומי רפרודוקציה מוקטנים מן התחריט שלעיל, בהם גלויה בהוצאת פופלאואר (M. Poppelauer's Buchhandlung, Berlin) בפורמט של כרטיס, הדפס חלבון, גווני חום, 5.5X8.5 ס"מ; הופקו כנראה ברבע האחרון של המאה התשע עשרה.

כותר כץ, טוביה בן משה. -Tobias ha-Cohen Rofe.
כותרים נוספים Tobias ha-Cohen Rofe.
שנה ca. 1721-1930
הערות File Record
1652-1729. רופא ופילוסוף
מחבר ספר "מעשה טוביה".
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 11 37
מספר מערכת 990027803060205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?