חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של אדוארד זכי כהן: הדפס בגוני חום-ספיה, מודבק על גבי לוח קרטון וגזור בצורה סגלגלה. על התצלום לא צויינו פרטים כלשהם באשר למקום או זמן הפקתו, אך יש לשער כי הוא נדפס ברבע האחרון של המאה התשע עשרה, בצרפת.

כותר כהן, זכי אדוארד. -Eduard Sacki Kann.
כותרים נוספים Eduard Sacki Kann.
שנה ca. 1880-1900
הערות File Record
1830-1887. מראשי חברת כי"ח - כל ישראל חברים (Alliance Israélite Universelle)
פעל בקרב יהודי צרפת ויהודי מרוקו.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 11 32
מספר מערכת 990027803000205171
קישורים כהן; זכי אדוארד.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?