קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

בתיק: ; 1. דיוקן יעקב כהן ודוגמת חתימת ידו: הדפס בגוני חום, לקוח מתוך קובץ שיריו אשר יצא לאור באודיסה בשנת 1914. בתיק גם: שני העתקי צילום, שחור לבן, של דיוקן זה. ; 2. תצלום דיוקנו של יערב כהן: הדפס כסף, שחור לבן, 10X14 ס"מ. על התצלום לא מצויינים פרטים כלשהם, אך יש לשער כי הוא הופק בשנות העשרים של המאה העשרים. ; 3. שני עותקים זהים של גלויה בהוצאת "התחיה" - אברהם רובינזון, ובה דיוקן המשורר יעקב כהן ותקציר קורות חייו. גלויות אלו הופקו בעיר סטניסלבוב, פולין, לפני מלחמת העולם הראשונה. ; 4. גלויה בהוצאת "אוריאל" ובה דיוקן יעקב כהן, תקציר קורות חייו וקטע מתוך השיר "רוח בקר על הבקעות". ; 5. תצלום דיוקנו של יעקב כהן בתבנית Carte de visite: שחור לבן, 6.5X10 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר בון, כנראה בשנת 1906. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו של יעקב כהן אל ד"ר יוסף קלוזנר, מיום 16 במארס 1906: "לאחד החולמים-הלוחמים, ד"ר יוסף קלוזנר ולרעייתו היהודיה הטובה מרת פאני, למזכרת מאת ידידם מוקירם / יעקב כהן".

כותר כהן, יעקב.
כותרים נוספים Jacob Cahan.
שנה ca. 1906-1930
הערות File Record
1881-1960. משורר עברי, עורך ומתרגם.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 11 16
מספר מערכת 990027787170205171
קישורים כהן, יעקב.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?