חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תחריט דיוקנו של יוסף ישראלס, מאת האמן הרמן שטרוק: 32.5X44.5 ס"מ, חתום על ידי האמן בעפרון וממוספר. על התחריט מצויינת שנת הפקתו, 1905. ; 2. הדפס ובו ציור דיוקנו של יוסף ישראלס: שחור לבן, 24X34 ס"מ. על ההדפס לא מצויינים פרטים כלשהם, אך על פי החתימה שבתחתיתו, יש לשער כי הוא צוייר על ידי האמן ההולנדי יאן פט (Jan Veth) בשנת 1896. ; 3. תצלום רפרודוקציה מדיוקן עצמי של הצייר יוסף ישראלס: הדפס שחור לבן, 12X14.5 ס"מ, מודבק על גבי קרטון קשיח. בשולי התצלום העיר ד"ר שבדרון כי העתק זה נתרם לאוסף בשנת 1935 על ידי המוזיאון של הקהילה היהודית, ברלין. ; 4. תצלום רפרודוקרציה מוקטן מליתוגרפיה מאת האמן ההולנדי יאן פט, בה נראה יוסף ישראלס ליד כן הציור: הדפס חלבון מודבק על גבי כרטיס בגודל 10.5X16.5 ס"מ, בתבנית Cabinet card. על פי החותמת והכתב שבגבו, יש לשער כי תצלום זה הופק בעיר ביאליסטוק, ביוזמת ד"ר יוסף חזנוביץ', בסוף המאה התשע עשרה או ראשית המאה העשרים. ; 5. תצלום דיוקנו של יוסף ישראלס, האג, 1900: הדפס בגוני חום, 10X16.5 ס"מ, בתבנית Cabinet card. בתחתית התצלום, חתימת ידו של ישראלס, בדיו, בציון המקום והתאריך. ; 6. תצלום דיוקנו של יוסף ישראלס: הדפס חלבון, גוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6.5X10 ס"מ, בתבנית Carte de visite. בתחתית התצלום, הקדשה בדיו, כנראה בכתב ידו של ישראלס. תצלום זה הופק בעיר גרונינגן (Groningen), הולנד, כנראה בשנות השמונים של המאה התשע עשרה. ; 7. עשר גלויות שונות בהוצאת קרן קימת לישראל; Jüdischer Verlag; "יהודיה", ורשה; "אוריאל" - רובינזון והוצאות נוספות, ובהן דיוקנו של יוסף ישראלס. מרבית הגלויות הופקו בגרמניה, בראשית המאה העשרים. ; 8. שני תצלומי דיוקן של יוסף ישראלס, כנראה משנות השישים של המאה התשע עשרה: הדפס חלבון, גוני חום, 5.7X9 ס"מ, מודבקים על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite. בגב אחד מן התצלומים נכתב, כי הוא צולם בזמן שישראלס התאבל על מות אמו.

כותר ישראלס, יוסף. -Jozef Israëls.
כותרים נוספים Jozef Israëls.
שנה ca. 1860-1920
הערות File Record
1824-1911. צייר יהודי הולנדי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 87
מספר מערכת 990027786640205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?