חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הצייר יצחק לזרוס ישראלס: הדפס כסף, שחור לבן, 18X24 ס"מ. על התצלום לא מצויינים מקום או זמן הפקתו, אך יש לשער כי הודפס בהולנד, בערך בראשית שנות העשרים של המאה העשרים. בגב התצלום ציין ד"ר שבדרון כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1935 על ידי גב' כהן-טרוורט-איזראלס. ; 2. תצלום דיוקן קטן של יצחק לזרוס ישראלס: הדפס כסף, שחור לבן, 3.5X5.5 ס"מ, ללא ציון מקום או זמן הפקה; כנראה משנות העשרים של המאה העשרים.

כותר ישראלס, יצחק לזרוס. -Isaac Lazarus Israels.
כותרים נוספים Isaac Lazarus Israels.
שנה ca. 1918-1925
הערות File Record
1865-1934. צייר יהודי הולנדי
בנו של הצייר יוסף ישראלס.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 86
מספר מערכת 990027786620205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?