חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. גלוית "שנה טובה" בהוצאת "סיני", תל אביב, ובה ליתוגרפיה צבעונית של ציור דיוקן הבעש"ט, בצבע. על הגלויה לא מצויין תאריך הפקתה, אך יש לשער כי הודפסה בישראל, בסוף שנות החמישים או ראשית שנות השישים של המאה העשרים. ; 2. גלויה ובה ציור דמיוני של דיוקן הבעש"ט, ותחתיו חיקוי של חתימת ידו, והכתובת: "צורת מרן הבעל שם טוב זי"ע וחתימת יד קדשו (חג השבועות תק"כ)". על הגלויה לא מצויינים פרטים כלשהם בנוגע למקום או תאריך הפקתה. ; 3. תצלום, שחור לבן, מתוך ספר ביידיש, ובו רפרודוקציה של דיוקן הבעש"ט. על התצלום לא צויין מקורו.

כותר ישראל בן אליעזר (בעש"ט). -Baal Shem Tov
כותרים נוספים Baal Shem Tov
שנה ca. 1930-1980
הערות File Record
1700-1760. יוצר תנועת החסידות.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 79
מספר מערכת 990027786390205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?