חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של אפרים ירושלמי: הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6.5X11 ס"מ, בתבנית Carte de visite, הופק בעיר אודסה. תצלום זה נשלח למערכת כתב העת "השלח" לשם פרסום בגליון היובל, 1912, ויש להניח כי הופק סמוך לזמן זה. על התצלום, חתם ירושלמי את שמו בדיו: "אפרים ירושלימסקי".

כותר ירושלמי, אפרים. -Ephraim Yerushalmi
כותרים נוספים Ephraim Yerushalmi
שנה ca. 1910-1911
הערות File Record
1862-1952. סופר עברי
חוקר מקרא.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 77
מספר מערכת 990027786340205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?