חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הצייר מארק יופה, נתון בתוך מעטפה שעליה מוטבע שם הצלם אשר הפיק דיוקן זה, בעיר ניו יורק. על התצלום, חתימת ידו של יפה בדיו, באנגלית ובעברית: "מרדכי בן שמעון מיכאל יפה, ניו יארק". תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1934 על ידי יפה עצמו, ויש לשער כי הופק סמוך לזמן זה. ; 2. תצלום דיוקנו של הצייר מרדכי-מארק יפה, יושב באטלייה שלו, על רקע עבודותיו, ובהן דיוקנו של לואי מארשל (Louis Marshall): הדפס כסף, שחור לבן, 12.5X17.5 ס"מ. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1934 על ידי יפה עצמו, ויש לשער כי הופק סמוך לזמן זה. ; 3. תצלום דיוקן קטן של הצייר יפה: הדפס שחור לבן, 4.5X7 ס"מ, ללא ציון מקום או זמן הפקה. בגב התצלום, נכתב בדיו: "הצייר מרדכי יפה". תחת זאת, נוספה הערה ביו-ביבליוגרפית בכתב ידו של אברהם שבדרון. יש להניח כי תצלום זה הופק ברוסיה, לפני מהפכת 1917.

כותר יפה, מרדכי. -Mark Seme novich Joffe. -Марк Семёнович Иоффе.
כותרים נוספים Mark Seme novich Joffe.
Марк Семёнович Иоффе.
שנה ca. 1910-1934
הערות File Record
1864-1941. צייר יהודי-רוסי
פעל בעיקר ברוסיה ובארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 76
מספר מערכת 990027786330205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?