חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של וילהלם ירוזלם: הדפס כסף, גוני חום-ספיה, 8.5X13.5 ס"מ. בגב התצלום, חותמת הצלמות ברטה שוניקל - מינה שטרן, אשר הפיקו דיוקן זה בעיר וינה, כנראה בראשית שנות העשרים של המאה העשרים. ; 2. הדפס רשת (צינקוגרפיה), שחור לבן, ובו דיוקן וילהלם ירוזלם. על ההדפס, אשר קרוב לוודאי הוצא מתוך פרסום כלשהו, לא מצויין מקורו. הדפס זה נרכש על ידי אברהם שבדרון בשנת 1924 ויש לשער כי הופק זמן לא רב קודם לכן. ; 3. כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon, מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון, ובו רפרודוקציה מוקטנת של דיוקן ירוזלם וחתימתו.

כותר ירוזלם, וילהלם. -Wilhelm Jerusalem.
כותרים נוספים Wilhelm Jerusalem.
שנה ca. 1920-1930
הערות File Record
ראה גם בארכיון וילהלם ירוזלם Ms.Var.455
1854-1923. הוגה דעות יהודי באוסטריה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 75
מספר מערכת 990027786290205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?