חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של הכהן הגדול לעדת השומרונים, יצחק עמרם הלוי, עומד ליד ספר תורה שומרוני. בגב הגלויה, חתימה בכתב עברי קדום ותחתיה הערה בעפרון, מאת בנימים צדקה: "חתימת ידו של הכהן אב-חסדה בן יעקב, על גלוית תמונתו של הכהן יצחק עמרם הלוי, כהן גדול, 1916-1932. בכותרת למעלה כתוב: יצחק בן עמרם הכהן". על הגלויה לא מצויינת שנת הפקתה, אך יש לשער כי הודפסה בשנות העשרים של המאה העשרים.

כותר יצחק בן עמרם הלוי.:
שנה ca. 1920-1930
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 72
מספר מערכת 990027786230205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?