חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שתי ליתוגרפיות שונות ובהן אותו ציור, בו נראה הרי"ף - יצחק אלפסי, רוכן מעל ספר ליד שולחן הכתיבה. בשני ההדפסים, מופיעה תחת דיוקנו של אלפסי כתובת עברית, בשינויי נוסח קלים. בתיק גם: תצלום רפרודוקציה מוקטן של אחד מהדפסים אלה, בפורמט Carte de visite . ; 2. שתי גלויות שנה טובה בהוצאת "סיני" - יוסף שלזינגר, ובהן ליתוגרפיה צבעונית של דיוקן רבנו יצחק אלפסי. אחת הגלויות הופקה בעת פעילותה של ההוצאה בעיר וינה, (Joseph Schlesinger - Wien), כנראה בשנות העשרים של המאה העשרים, ואילו הגלויה האחרת כבר הופקה בישראל, כנראה בשנות החמישים המאוחרות של המאה העשרים. ; 3. גלויה בהוצאת יוסף שלזינגר, וינה, ובה הדפס שחור לבן של דיוקן הרי"ף מאת הצייר קונשטט (M. Kunstadt).

כותר יצחק בן יעקב, אלפסי. -Isaac ben Jacob Alfasi.
כותרים נוספים Isaac ben Jacob Alfasi.
שנה ca. 1870-1960
הערות File Record
1013-1103. מגדולי הפוסקים הראשונים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 71
מספר מערכת 990027786200205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?