חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של לייב יפה: הדפס כסף, שחור לבן, 7.5X11 ס"מ, מודבק על גבי נייר-מסגרת שעליו מוטבע שם הצלם שהפיקו, בעיר גרודנה. על התצלום, סימני דיות אשר נעשו לצורך הפקת הגלויה עם דיוקנו של יפה, בהוצאת "לבנון". בתיק גם: שני עותקים זהים של הגלויה בהוצאת "לבנון", אשר הוכנה מתצלום זה. בגב אחת מן הגלויות, איגרת בעברית, וכן חותמת דואר מן העיר גרודנו, 19 בספטמבר 1912. ; 2. תצלום דיוקנו של לייב יפה, אודסה, בערך 1910: הדפס כסף, שחור לבן, 7X11 ס"מ. תצלום זה נשלח למערכת כתב העת "השלח", לשם פרסום בגליון היובל, 1912. ; 3. שני עותקים מתצלום בו נראה ליב יפה בתוך קבוצת אנשים: הדפס כסף, שחור לבן, בערך 6X9 ס"מ. על אחד מן העותקים, סימני רטוש - יש להניח כי בתצלום זה נעשה שימוש בפרסום כלשהו. תצלומים אלה נתרמו לאוסף על ידי משה קליינמן, בשנת 1924.

כותר יפה, ליב. -Лев Борисович Яффе.
כותרים נוספים Лев Борисович Яффе.
שנה ca. 1910-1920
הערות File Record
1875-1948. מנהיג ציוני
סופר ומשורר יהודי-רוסי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 67
מספר מערכת 990027786090205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?