חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שני תצלומי דיוקן זהים של ד"ר הלל יפה בערוב ימיו: הדפסי כסף, גוני חום, 9X14 ס"מ. על אחד משני תצלומים אלה, ציין ד"ר שבדרון כי הוא נתרם לאוסף על ידי ד"ר הלל יפה עצמו, בשנת 1935. ; 2. תצלום רפרודוקציה מדיוקן הלל יפה בעת שלמד רפואה בעיר ז'נבה: הדפס כסף, שחור לבן, 9X13 ס"מ. רפרודוקציה זו הופקה בערך בשנת 1964 מתצלום מקורי שהיה בידי ד"ר מיכה בן עמי, בנו של הסופר מרדכי בן עמי. ; 3. תצלום דיוקנו של הלל יפה בנעוריו: הדפס חלבון מודבק על גבי כרטיס בגודל 6.5X10 ס"מ, בתבנית Carte de visite. על התצלום לא מצויינים פרטים כלשהם, אך יש לשער כי הוא הופק ברוסיה, בשנות השמונים של המאה התשע עשרה. תצלום זה נתרם לאוסף על ידי הלל יפה עצמו, בשנת 1935. ; 4. תצלום דיוקנו של הלל יפה: הדפס כסף, שחור לבן, 6X8.5 ס"מ. יש לשער כי תצלום זה הופק בארץ ישראל, לאחר מלחמת העולם הראשונה. תצלום זה נתרם לאוסף על ידי הלל יפה עצמו, בשנת 1928.

כותר יפה, הלל. -Hillel Yaffe.
כותרים נוספים Hillel Yaffe.
שנה ca. 1885-1964
הערות File Record
1864-1936. מחלוצי הרפואה בארץ ישראל.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 65
מספר מערכת 990027786040205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?