חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקן של זיגפריד יעקובסון, מודבק על גבי לוח קרטון: הדפס בגוני חום דהה, 16.5X21.5 ס"מ. על התצלום לא מצויינים מקום או זמן הפקתו, אך יש לשער כי הודפס בגרמניה, בשנות העשרים של המאה העשרים. ; 2. תצלום דיוקנו של זיגפריד יעקובסון: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ, הופק בעיר ברלין. על התצלום, חתימת ידו של יעקבסון, בדיו. תצלום זה נתרם לאוסף על ידי יעקבסון עצמו, בשנת 1924, ויש להניח כי הופק סמוך לזמן זה. ; 3. שני תצלומי דיוקן קטנים של יעקבסון, בגודל 5.5X5.5 ס"מ, ובהם נראה יעקבסון ליד שולחן הכתיבה ועל רקע נוף כפרי. על התצלומים לא צויין מקורם.

כותר יעקבסון, זיגפריד. -Siegfried Jacobsohn.
כותרים נוספים Siegfried Jacobsohn.
שנה ca. 1924
הערות File Record
1881-1926. סופר ומבקר תיאטרון גרמני מוצא יהודי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 58
מספר מערכת 990027785850205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?