קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של אביגדור יעקבסון עומד על סיפון אניה: הדפס כסף, שחור לבן, 21.5X28 ס"מ. בגב התצלום, נדפסה במכונת כתיבה, באיטלקית, הכתובת: "Prof. Dott. Vittorio Jacobsohn - Dirett. dell 'Ufficio della Jewish Ag. di Ginevra". תחת כתובת זו, חותמת הצלם מהעיר טרייסט, אשר צילם תמונה זו על גבי סיפון האנייה "איטליה" של חברת "ללויד טריסטינו" (Lloyd Triestino) כפי שמצויין בחותמת נוספת. יש לשער כי תצלום זה הופק במחצית השנייה של שנות העשרים או בראשית שנות השלושים של המאה העשרים. ; 2. תצלום דיוקנו של אביגדור יעקבסון: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ, הופק כנראה בצרפת, בסוף שנות העשרים או בראשית שנות השלושים של המאה העשרים. בגב התצלום, ציין ד"ר שבדרון כי דיוקן זה נתרם לאוסף בשנת 1935 על ידי האכסקוטיבה הציונית בלונדון. ; 3. שני תצלומי דיוקן עוקבים, בלתי זהים, של ויקטור יעקבסון: הדפסי כסף, גוני חום, 8.3X13.5 ס"מ, הופקו בעיר ברלין, כנראה בשנת 1920. בגב אחד התצלומים הקדשה בכתב ידו של יעקבסון אל מרדכי מרטין בובר (הוצא מתוך ארכיון בובר) ובגב התצלום השני, הקדשה אל שמואל הוגו ברגמן (הוצא מתוך ארכיון ברגמן, בשנת 1978). ; 4. כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon, מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון, ובו רפרודוקציה מוקטנת של דיוקן יעקבסון וחתימתו.

כותר יעקבסון, אביגדור.
כותרים נוספים Victor Jacobson
שנה ca. 1920-1933
הערות File Record
1869-1934. מדינאי ציוני.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 57
מספר מערכת 990027785840205171
קישורים יעקבסון, אביגדור.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?