חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

גלויה ובה ציור דיוקנו של האדמו"ר יעקב יצחק ממאקארוב, מודפס בגוני חום. גלויה זו הופקה בעיר ברסלאו, כנראה בסוף המאה התשע עשרה או בראשית המאה העשרים. תחת דיוקנו של הרב, נדפס בעברית: "הרב הצדיק ר' יעקב יצחק ז"ל ממאקריב". בגב הגלויה, חותמת כתב העת היהודי בהונגריה Múlt és Jövő והערה בכתב ידו של אברהם שבדרון כי הגלויה נתרמה לאוסף בחודש סיון תר"ץ (מאי 1930) על ידי מערכת כתב עת זה.

כותר יעקב יצחק, ממקארוב.
שנה ca. 1895-1910
הערות File Record
אדמו"ר משושלת צ'רנוביל
נפטר בשנת תרנ"ב - 1892.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 54
מספר מערכת 990027785790205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?