חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנה של קמילה ילינק באחרית ימיה: הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X11.5 ס"מ. תצלום זה נתרם לאוסף על ידי קמילה ילינק עצמה, בשנת 1934, ויש להניח שהופק סמוך לאותו זמן. ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים, תיק ילינק. ; 2. תצלום רפרודוקציה מדיוקן קמילה ילינק בצעירותה, בצדודית: הדפס כסף, שחור לבן, 8X10 ס"מ. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1934 על ידי בנה של המצולמת, ולטר ילינק, ויש להניח שהופק סמוך לאותו זמן.

כותר ילינק, קמילה. -Camilla Jellinek.
כותרים נוספים Camilla Jellinek.
שנה ca. 1930-1934
הערות File Record
1860-1940. משפטנית
לוחמת לזכויות הנשים באוסטריה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 36
מספר מערכת 990027785450205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?