קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

בתיק:;1. תצלום דיוקנו של דוד ילין, נתון בתוך מעטפה שעליה מוטבע שם הצלם, "קרפ, ירושלם". הדפס בגוני חום, 9.5X14 ס"מ.;2. תצלום דיוקנו של דוד ילין: הדפס כסף, שחור לבן, 12.5X17.5 ס"מ. על התצלום לא מצויינים פרטים כלשהם בנוגע למקום או זמן הפקתו.;3. תצלום דיוקנו של דוד ילין, חובש תרבוש: גלויה מסוג Real photo, הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X123.5 ס"מ. תצלום זה הופק על ידי יעקב בן דב, כנראה בזמן מלחמת העולם הראשונה.;4. גלויה בהוצאת "לבנון", ובה דיוקן דוד ילין.;5. כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon, מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון, ובו רפרודוקציה מוקטנת של דיוקן דוד ילין וחתימתו.;6. תצלום דיוקנו של דוד ילין, פרנקפורט, בערך 1910: הדפס שחור לבן, מודבק על גבי כרטיס בגודל 9X13 ס"מ. תצלום זה נשלח על ידי דוד ילין למערכת כתב העת "השלח", לשם פרסום בגליון היובל, 1912. תחת הדיוקן, חתם ילין את שמו בעברית, בדיו.;דוד ילין, 1941-1864. מחנך, בלשן ואיש ציבור.

כותר ילין, דוד בן יהושע.
כותרים נוספים David Yellin
שנה ca. 1900-1930
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
סימול Schwad 02 10 29
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1864-1941. בלשן עברי, מזרחן ומלומד
מבוני החינוך העברי בארץ ישראל.
מספר מערכת 990027785200205171
תיאור בתיק:
1. תצלום דיוקנו של דוד ילין, נתון בתוך מעטפה שעליה מוטבע שם הצלם, "קרפ, ירושלם". הדפס בגוני חום, 9.5X14 ס"מ.
2. תצלום דיוקנו של דוד ילין: הדפס כסף, שחור לבן, 12.5X17.5 ס"מ. על התצלום לא מצויינים פרטים כלשהם בנוגע למקום או זמן הפקתו.
3. תצלום דיוקנו של דוד ילין, חובש תרבוש: גלויה מסוג Real photo, הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X123.5 ס"מ. תצלום זה הופק על ידי יעקב בן דב, כנראה בזמן מלחמת העולם הראשונה.
4. גלויה בהוצאת "לבנון", ובה דיוקן דוד ילין.
5. כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon, מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון, ובו רפרודוקציה מוקטנת של דיוקן דוד ילין וחתימתו.
6. תצלום דיוקנו של דוד ילין, פרנקפורט, בערך 1910: הדפס שחור לבן, מודבק על גבי כרטיס בגודל 9X13 ס"מ. תצלום זה נשלח על ידי דוד ילין למערכת כתב העת "השלח", לשם פרסום בגליון היובל, 1912. תחת הדיוקן, חתם ילין את שמו בעברית, בדיו.
דוד ילין, 1941-1864. מחנך, בלשן ואיש ציבור.
      1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
      2. הצג הכל

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?