חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: דיוקן מודפס של הרב רחמים חיים יהודה ישראל, מתוך ספרו ספר בן ימין..., שלוניקי, דפוס חברת עץ החיים, תרנ"ו. תחת הדיוקן נדפס בעברית: "לתשוקת ידידי הגביר המקדיש מהונו להדפיס ס' התורה הזה כה"ר יוסף נוטריקה הי"ו הצבתי פה תמונת ר' אב"א המחבר זצ"ל ועיין בס' זכרון ירו' לה"ה כמה"ראב חזן נ"י בעמוד קט"ז. / המגיה." בתחתית הדיוקן, נוספו הערות בכתב ידו של ד"ר אברהם שבדרון.

כותר ישראל, רחמים חיים יהודה. -Rahamim Haim Yehuda Israel.
כותרים נוספים Rahamim Haim Yehuda Israel.
שנה 1896
הערות File Record
1815-1892. רב קהילת רודוס.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 88
מספר מערכת 990027785160205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?