חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: תצלום רפרודוקציה מדיוקנו של החזן יחיאל מיכל בן נתן, חזן בבית הכנסת האשכנזי הגדול של אמשטרדם, בראשית המאה השמונה עשרה. תחת הדיוקן המקורי נכתב: "מיכל בהר"ר נתן ממדינת רוסיא אשר היה ש"ץ בק"ק לובלין ולעת עתה פה ק"ק אמשטרדם יע"א...".הדיוקן המקורי צוייר על ידי האמן ההולנדי פיטר ון דר בירך (Pieter van den Berghe). בשנת 1700. תצלום רפרודוקציה זה נשלח אל ד"ר אברהם שבדרון בשנת 1923, על ידי המוזיאון היהודי של וינה.

כותר יחיאל מיכל בן נתן. -Yechiel Michael ben Nathan
כותרים נוספים Yechiel Michael ben Nathan
שנה 1923
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 25
מספר מערכת 990027785060205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?