חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס רשת (צינקוגרפיה) מתצלום דיוקנו של אלחנן היינריך יורק-שטיינר. על ההדפס מצויין כי התצלום המקורי הופק בעיר וינה. יש להניח, כי הדפס זה הוצא מתוך פרסום כלשהו, אשר הופיע בשנות השלושים של המאה העשרים. ; 2. גזיר עתון מתוך כתב העת היהודי-גרמני Ost und West מחודש אוקטובר 1904 (מספר 10), עמוד 688, ובו דיוקן היינריך יורק-שטיינר.

כותר יורק-שטינר, אלחנן הינריך. -Heinrich York-Steiner
כותרים נוספים Heinrich York-Steiner
שנה ca. 1904-1938
הערות File Record
1859-1934. סופר גרמני. מראשוני תומכיו של הרצל ואיש אמונו.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 23
מספר מערכת 990027784970205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?