חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: דיוקנה של מלכה ציפה יולס, רעייתו של הרב זכריה ישעיהו יולס. תצלום רפרודוקציה מציור שמן, שחור לבן, 12X16 ס"מ. בתיק גם: תצלום רפרודוקציה נוסף, באותו גודל ובאותה טכניקה, ובו רפרודוקציה מדיוקן אמה של מלכה ציפה יולס, עטיל מרגלית, חותנתו של הרב זכריה ישעיה יולס. שני תצלומי רפרודוקציה אלו נתרמו לאוסף בשנת 1939 על ידי הארכיון הציוני המרכזי, מתוך ארכיונו של אלתר דרויאנוב. בגב התצלומים, הערות בכתב ידם של אלתר דרויאנוב ושל אברהם שבדרון. תצלום רפרודוקציה נוסף מסדרה זו, ראה בתיק יולס, זכריה ישעיהו.

כותר יולס, מלכה ציפה.
שנה ca. 1920
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 17
מספר מערכת 990027784820205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?