חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תחריט נחושת של דיוקן ההסטוריון יצחק מרדכי יוסט: הדפס, שחור לבן, 15X22 ס"מ, מודבק על גבי קרטון קשיח שבגבו חותמת "גנזי יוסף" - ד"ר יוסף חזנוביץ'. תחת הדיוקן, נדפסה מובאה מדברי יוסט בגרמנית, בכתב ידו, וכן דוגמת חתימת ידו. בתיק גם: עותק נוסף של הדפס זה, חתוך בשוליו, ובתחתיתו נוספו בדיו תאריכי חייו של יוסט. יש להניח כי הדפס זה נתלש מתוך פרסום כלשהו אשר הופיע ברבע האחרון של המאה התשע עשרה. ; 2. גלויה ובה ציור דיוקנאותיהם של יוסט ושל גרץ. על הגלויה לא מצויין מקורה, אך יש לשער כי היא הופקה ברוסיה, בסוף המאה התשע עשרה או בראשית המאה העשרים. ; 3. תצלום רפרודוקציה מדיוקנו של יוסט: הדפס חלבון, גוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6X10 ס"מ. דיוקן זה הופץ באופן מסחרי על ידי הוצאת פופלאואר (M. Poppelauer's Buchhandlung, Berlin) כנראה במהדורות מסחריות. ; 4. שני עותקים זהים של תצלום רפרודוקציה מדיוקן יוסט: הדפסי חלבון, גוני חום, מודבקים על גבי כרטיס בגודל 6X10 ס"מ. בגב אחד הכרטיסים, מודפס שם הצלם, אנטון גולדשמידט (Anton Goldschmidt) בעיר ברלין, אשר הפיץ דיוקן זה באופן מסחרי, כנראה ברבע האחרון של המאה התשע עשרה.

כותר יוסט, יצחק מרדכי. -Isaak Markus Jost.
כותרים נוספים Isaak Markus Jost.
שנה ca. 1860-1920
הערות File Record
1793-1860. הסטוריון יהודי
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 15
מספר מערכת 990027784790205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?