חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שני עותקים זהים של תצלום דיוקן הרב ד"ר עמנואל יואל בזקנתו: הדפס חלבון מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card בגודל 10.5X16.5 ס"מ, הופק בעיר ברסלאו. על התצלום לא מצויינת שנת הפקתו, אך יש לשער כי הודפס בשנות השמונים של המאה התשע עשרה. בתיק גם: עותק נוסף של דיוקן זה, בתבנית Carte de visite, הופק על ידי אותו צלם בעיר ברסלאו. ; 2. ארבעה עותקים זהים של דיוקן הרב עמנואל יואל, כנראה מסוף שנות השישים של המאה התשע עשרה: הדפסי חלבון בגוני חום, 5.5X8.5 ס"מ. הדפסים אלה הופקו על ידי הוצאות שונות, בהם הוצאת פופלאואר (M. Poppelauer's Buchhandlung, Berlin) כנראה במהדורות מסחריות, ברבע האחרון של המאה התשע עשרה.

כותר יואל, עמנואל.: -Manuel Joël.
כותרים נוספים Manuel Joël.
שער נוסף: בקרות p53 על Bcl-6 בתאי B תקינים וממאירים / מאת הילה עמרם.
שנה ca. 1865-1890
הערות File Record
1826-1890. רב קהילת ברסלאו
חוקר במדעי היהדות.
Cover title.
Abstract also in Hebrew.
Includes bibliographical references (leaves 72-84).
Thesis (Ph.D.) -- Tel Aviv University, 2009.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 09
מספר מערכת 990027784640205171
קישורים יואל, עמנואל.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?