חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס רשת (צינקוגרפיה) צבעונית, ובו נראה ציור דיוקנו של יוזף יואכים, מאת הצייר פיליפ לסלו (Philip Alexius de Laszlo) משנת 1903. יש לשער כי הדפס זה הופק אף הוא בעשור הראשון של המאה העשרים. ; 2. תצלום דיוקנו של יוזף יואכים, ברלין, 1894: הדפס חלבון מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite, בגודל 6.5X10.5 ס"מ. ; 3. תצלום דיוקנו של יוזף יואכים בצעירותו: הדפס חלבון מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite, בגודל 6.5X10.5 ס"מ, הופק בעיר ברלין, כנראה בשנות השבעים של המאה התשע עשרה. ; 4. שלוש גלויות שונות ובהן דיוקן יוסף יואכים בזקנתו: הדפסי כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. יש להניח שכל הגלויות הופקו בגרמניה, בעשור האחרון של המאה התשע עשרה או מעט מאוחר יותר. ; 5. כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon, מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון, ובו רפרודוקציה מוקטנת של דיוקן יואכים וחתימתו.

כותר יואכים, יוסף.: -Joseph Joachim
כותרים נוספים Joseph Joachim
שנה ca. 1870-1930
הערות File Record
1831-1907. כנר ומלחין גרמני ממוצא יהודי
מגדולי המוסיקאים בזמנו.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 08
מספר מערכת 990027784620205171
קישורים יואכים, יוסף.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?