חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של פרופסור אברהם שלום יהודה: הדפס כסף, שחור לבן, 8X13.5 ס"מ. בגב התצלום, חותמת הצלם, צבי אורון (הירש ארושקעס), אשר הפיק תצלום זה בירושלים, כנראה בשנות הארבעים של המאה העשרים. תצלום זה נתרם לאוסף על ידי אברהם שלום יהודה עצמו.

כותר יהודה, אברהם שלום.: -Abraham Shalom Yahuda.
כותרים נוספים Abraham Shalom Yahuda.
שנה ca. 1935-1945
הערות File Record
ראה גם בארכיון אברהם שלום יהודה Arc. Ms. Var. Yah. 38
1877-1951. מזרחן וחוקר במדעי היהדות
פרופסור באוניברסיטאות ברלין, מדריד וניו-יורק.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 06
מספר מערכת 990027784590205171
קישורים יהודה, אברהם שלום.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?