קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הרמן (נחמן הירש) ידלובקר, באחד מתפקידיו באופרה "היהודיה" שהועלתה בברלין: הדפס כסף, שחור לבן, 15.5X22 ס"מ. התצלום מודבק על גבי קרטון-מסגרת, שבפינתו השמאלית התחתונה מודפסים שם וכתובת חנות הצילום בה הופק דיוקן זה, בעיר ברלין. על התצלום, הקדשה בכתב ידו של ידלובקר, בדיו, אל זלמה הורביץ, ברלין, אפריל 1918. ; 2. תצלום דיוקנו של הרמן ידלובקר, אוחז ברובה ציד, באחד מתפקידיו באופרה "כרמן", בגרמניה: הדפס כסף, שחור לבן, 15X21 ס"מ. יש לשער כי תצלום זה הופק בעת ששיחק ידלובקר בבתי אופרה שונים בגרמניה, בראשית שנות העשרים של המאה העשרים.על התצלום, חתימת ידו של ידלובקר, בדיו. ; 3. תצלום דיוקנו של הרמן ידלובקר, ועליו הקדשה בכתב ידו אל אלתר דרויאנוב, ברלין, 1911: הדפס כסף, שחור לבן, 14X20 ס"מ. בגב התצלום ציין ד"ר אברהם שבדרון כי תצלום זה נתרם לאוסף על ידי הארכיון הציוני המרכזי בשנת 1939. ; 4. תצלום דיוקנו של הרמן ידלובקר: הדפס כסף, שחור לבן, 14X20 ס"מ. תצלום זה הופץ באופן מסחרי על ידי הצלם אמיל ביבר (Emil Bieber), ברלין, בראשית שנות העשרים של המאה העשרים. ; 5. גלויה מסוג Real photo ובה דיוקן הרמן ידלובקר: הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X13.5 ס"מ. על הגלויה, אשר נשלחה בחודש נובמבר 1917 אל הרברט הירש (Herbert Hirsch) הקדשה בכתב ידו של ידלובקר. ; 6. גלויה מאת הרמן ידלובקר אל מדה שניידר (Mada Schneider) ברלין, 21 במארס 1924. גלויה זו, שהודפסה כ-Real photo (הדפס כסף) מציגה מצדה האחד קולאז' של דיוקנאות הרמן ידלובקר בתפקידיו השונים באופרה הגרמנית.

כותר ידלובקר, הרמן.
כותרים נוספים Hermann Jadlowker.
שנה 1911-1924
הערות File Record
1877-1953. זמר אופרה וחזן.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 03
מספר מערכת 990027784550205171
קישורים ידלובקר, הרמן.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?