חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הרב יהודה צבי יבזרוב: הדפס חלבון, גוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card, הופק בעיר ז'יטומיר, בשנת 1896. על התצלום נכתב בדיו: "יהודא צבי ב"ר משה, מטיף לישוב ארץ ישראל, המכונה ליב יעווזעראוו. מדיירי עיר חאסלאוויץ אשר למאהילוב הפלך במדינת ראסין". תצלום זה נתרם לבית הספרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', בראשית המאה העשרים. ; 2. תצלום רפרודוקציה מדיוקן הרב יבזרוב, עטוף בטלית: הדפס כסף, שחור לבן, 8.3X13.4 ס"מ. בגב התצלום הוסיף ד"ר שבדרון הערה בכתב ידו, בעפרון, לפיה תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1935 על ידי בנו של המצולם, משה יבזרוב, וכי העתק זה הוכן מתצלום מקורי שהופק בשנת 1890.

כותר יבזרוב, יהודה צבי. -Лейб Евзеров
כותרים נוספים Лейб Евзеров
שנה 1896-1935
הערות File Record
1854-1935. רב ומטיף ברוסיה
מראשי וראשוני חובבי ציון.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 10 01
מספר מערכת 990027784490205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?