חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: תצלום רפרודוקציה מדיוקנו של הגנרל-מיור (אלוף משנה) היינריך אולריך פון טרנקהיים, במדי הצבא האוסטרו-הונגרי: הדפס כסף, שחור לבן, 7X14.5 ס"מ. בגב התצלום ציין ד"ר אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף בסוף שנת 1928 על ידי ד"ר יצחק רובינסון, וינה. יש להניח כי רפרודוקציה זו הופקה סמוך לזמן זה.

כותר טרנקהים, הינריך אולריך פון. -Heinrich Ulrich, Edler von Trenkheim
כותרים נוספים Heinrich Ulrich, Edler von Trenkheim
שנה 1928
הערות File Record
1847-1914. מצביא וקצין צבא אוסטרו-הונגרי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 09 66
מספר מערכת 990027784470205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?