קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

 • תמונה
 • ארכיון

בתיק:;1. תצלום דיוקנו של יוסף אליהו טריווש: הדפס מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card, שחור לבן, 10.5X16 ס"מ, הופק בעיר וילנה, בערך בשנת 1910. על התצלום, חתימת ידו של טריווש, בדיו.;2. תצלום דיוקן קטן של יוסף אליהו טריווש: הדפס כסף, שחור לבן, 5.5X8 ס"מ. על התצלום, חתם טריווש את שמו וציין כי תצלום זה הופק בשנת 1921. תחת חתימתו, נוספה הערה בעפרון, בכתב ידו של ד"ר שבדרון, לפיה תצלום זה נתרם לאוסף על ידי טריווש עצמו, בשנת 1924.;3. תצלום בו נראה יוסף אליהו טריווש מהלך ברחובות וילנה: הדפס כסף, שחור לבן, 13X18 ס"מ. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1963, על ידי מר שמחה שפירא, חיפה, באמצעות הארכיון הציוני המרכזי. יש לשער כי זהו תצלום רפרודוקציה מתצלום מקורי אשר נותר ברשותו של המנדב.

כותר טריבוש, יוסף אליהו בן הלל.
כותרים נוספים Иосиф Илья Тривуш.
שנה ca. 1910-1963
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1855-1940. סופר עברי ומחנך בליטא.
מספר מערכת 990027784320205171
תיאור בתיק:
1. תצלום דיוקנו של יוסף אליהו טריווש: הדפס מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card, שחור לבן, 10.5X16 ס"מ, הופק בעיר וילנה, בערך בשנת 1910. על התצלום, חתימת ידו של טריווש, בדיו.
2. תצלום דיוקן קטן של יוסף אליהו טריווש: הדפס כסף, שחור לבן, 5.5X8 ס"מ. על התצלום, חתם טריווש את שמו וציין כי תצלום זה הופק בשנת 1921. תחת חתימתו, נוספה הערה בעפרון, בכתב ידו של ד"ר שבדרון, לפיה תצלום זה נתרם לאוסף על ידי טריווש עצמו, בשנת 1924.
3. תצלום בו נראה יוסף אליהו טריווש מהלך ברחובות וילנה: הדפס כסף, שחור לבן, 13X18 ס"מ. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1963, על ידי מר שמחה שפירא, חיפה, באמצעות הארכיון הציוני המרכזי. יש לשער כי זהו תצלום רפרודוקציה מתצלום מקורי אשר נותר ברשותו של המנדב.
קישורים טריבוש, יוסף אליהו בן הלל.
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
   2. הצג הכל
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
   2. הצג הכל
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 24
   2. הצג הכל

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?