חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של יוסף אליהו טריווש: הדפס מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card, שחור לבן, 10.5X16 ס"מ, הופק בעיר וילנה, בערך בשנת 1910. על התצלום, חתימת ידו של טריווש, בדיו. ; 2. תצלום דיוקן קטן של יוסף אליהו טריווש: הדפס כסף, שחור לבן, 5.5X8 ס"מ. על התצלום, חתם טריווש את שמו וציין כי תצלום זה הופק בשנת 1921. תחת חתימתו, נוספה הערה בעפרון, בכתב ידו של ד"ר שבדרון, לפיה תצלום זה נתרם לאוסף על ידי טריווש עצמו, בשנת 1924. ; 3. תצלום בו נראה יוסף אליהו טריווש מהלך ברחובות וילנה: הדפס כסף, שחור לבן, 13X18 ס"מ. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1963, על ידי מר שמחה שפירא, חיפה, באמצעות הארכיון הציוני המרכזי. יש לשער כי זהו תצלום רפרודוקציה מתצלום מקורי אשר נותר ברשותו של המנדב.

כותר טריבוש, יוסף אליהו בן הלל.: -Иосиф Илья Тривуш.
כותרים נוספים Иосиф Илья Тривуш.
שנה ca. 1910-1963
הערות File Record
1855-1940. סופר עברי ומחנך בליטא.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 09 59
מספר מערכת 990027784320205171
קישורים טריבוש, יוסף אליהו בן הלל.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?