חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של חיים טרטקובר: הדפס שחור לבן, 8.5X14 ס"מ. בגב הגלויה, בול קרן קיימת לישראל ובו דיוקן מקס נורדאו, והקדשה בכתב ידו של טרטקובר, למערכת "השלח". גלויה זו נשלחה על ידי טרטקובר מהעיר דרוהוביץ', פולין, ביום 20 באוקטובר 1911, לשם פרסום דיוקנו בחוברת היובל של "השלח".

כותר טרטקובר, חיים. -Chaim Tartakower
כותרים נוספים Chaim Tartakower
שנה 1911
הערות File Record
1883-1944. סופר ומתרגם עברי
ראש לשכת הקרן הקימת באוסטריה
מראשי התנועה הציונית בגליציה ובאוסטריה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 09 56
מספר מערכת 990027784220205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?