חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום רפרודוקציה מדיוקנו של הרב ישראל יהושע טרונק: הדפס כסף, שחור לבן, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card, בגודל 10.5X16 ס"מ. על התצלום, נדפסה בעברית הכתובת: "הרב הגאון רבן של ישראל ר' ישראל יהושע טרונק הרב מקוטנא. נפטר כ"ה תמוז תרנ"ג" וכן בלועזית: "Rabin Trunk / Kutno". על התצלום לא צויינו מקום או זמן הפקתו, אך יש לשער כי הודפס בפולין, בסוף המאה התשע עשרה או בראשית המאה העשרים.

כותר טרונק, ישראל יהושע. -Israerl Yehoshua Trunk
כותרים נוספים Israerl Yehoshua Trunk
שנה ca. 1900
הערות File Record
1820-1893. רב ופוסק בקהילת קוטנו, פולין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 09 55
מספר מערכת 990027784190205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?