חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: גלוית "שנה טובה" ובה ציור דיוקנו של הרופא יששכר בר טלר. על הגלויה מודפסת הברכה לשנה החדשה בהונגרית ובעברית, נוסף על ציון מקורו של הדיוקן, מתוך הספר "באר מים חיים", פראג, 1637. גלויה זו הופקה בעיר ברנו (Brno), צ'כיה, כנראה בעשור השני של המאה העשרים, לפני מלחמת העולם הראשונה. בתיק גם: שני עותקים נוספים של אותו דיוקן, בצילום (מתוך הספר) ובדפוס (מתוך הגלויה שלעיל).

כותר טלר, יששכר בר. -Issachar Baer Teller.
כותרים נוספים Issachar Baer Teller.
שנה ca. 1910-1920
הערות File Record
1607-1687. רופא ומנתח יהודי במוראביה במאה השבע עשרה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 09 41
מספר מערכת 990027783860205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?