חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של הרב משה טוביה טל: הדפס חלבון, גוני חום, 17X23 ס"מ, מודבק על גבי קרטון מסגרת. בראש המסגרת שסביב התצלום, נדפסה כתובת בהולנדית לזכרו של הרב טל, בציון תאריכי לידתו ופטירתו, בתחתית אותה מסגרת, שיר-הספד בעברית לזכרו של הרב טל, ובו אקרוסטיכון המרכיב את שמו הפרטי. הכתובות על גבי המסגרת נדפסו בדפוס האחים לעוויסון - פרופס. יש להניח כי פריט זה הופק זמן קצר לאחר פטירת הרב טוביה טל. על פי החותמת שבגבו, פריט זה נתרם לאוסף על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ'.

כותר טל, משה טוביה. -Tobias Tal.
כותרים נוספים Tobias Tal.
שנה ca. 1898-1899
הערות File Record
1847-1898. רב בקהילות אמשטרדם, ארנהיים והאג
מלומד ומטיף
חוקר תולדות יהודי הולנד.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 09 39
מספר מערכת 990027783800205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?