חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

הדפס מתוך הספר Juedische Graphiker aus der Zeit von 1625-1825 / von S. Kirschstein Berlin, Der Zirkel Architektur-Verlag, 1918. ובו דיוקן הרב שלמה זלמן טיקטין. דיוקן זה הנו העתק של ליתוגרפיה מאמצע המאה התשע עשרה, שהופקה בעיר ברלין. בליתוגרפיה המקורית, נדפס תחת דיוקנו של טיקטין: "תאר פני הרב המאור הגאון הגדול החריף המפורסם מ"ו שלמה זלמן טיקטין אב"ד דק"ק ברעסלויא הבירה, נאסף אל עמיו ביום ב' ח"י אדר שני בשנת והוא שם ימצא מנוח לפ"ק./ Rabbi Salomon Abraham Tiktin Ober-Rabbiner zu Breslau". הדפס זה נתרם לאוסף על ידי מחבר הספר, סאלי קירשטיין, בשנת 1925. בתיק גם: תצלום מוקטן של הדפס זה, כנראה מסוף המאה התשע עשרה.

כותר טיקטין, זלמן. -Salomon Tiktin
כותרים נוספים Salomon Tiktin
שנה 1918
הערות File Record
1791-1843. הרב הראשי לקהילת ברסלאו
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 09 37
מספר מערכת 990027783780205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?