חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. ליתוגרפיה ובה ציור דיוקנו של הרב אברהם טיקטין: שחור לבן, 37X52 ס"מ. כפי הנראה, זוהי הדפסת נסיון, שכן הדיוקן מודפס משני צידיו של גליון נייר חתוך שעליו שורות וסימני טקסט קודמים. תחת דיוקנו של הרב נדפס: "תואר פני אדוננו מורינו ורבינו גאון אמיתית המפורסם שר וגדול ליהודים מה"ו טברהם טיקטין אב"ד דק"ק ברעסלויא והמדינה / Rabbi Abraham Tiktin Oberlandes Rabbiner zu Breslau". יש לשער כי הדפס זה הופק במחצית הראשונה של המאה התשע עשרה. ; 2. ליתוגרפיה ובה ציור דיוקנו של הרב טיקטין, מבוסס על ההדפס שלעיל. שחור לבן, 30.5X45.5 ס"מ. כפי הנראה, גם זו הינה הדפסת נסיון, שכן מצדה השני נראה חלקו התחתון של דיוקן הנסיכה אלכסנדרה פיודורובנה, אשת הצאר הרוסי. הדפס זה הופק בעיר ברלין, כנראה במחצית השנייה של המאה התשע-עשרה. ; 3. הדפס מתוך הספר Juedische Graphiker aus der Zeit von 1625-1825 / von S. Kirschstein Berlin, Der Zirkel Architektur-Verlag, 1918. ובו דיוקן הרב קירשטיין, על פי ציור משנת 1819. הדפס זה נתרם לאוסף על ידי מחבר הספר, סאלי קירשטיין, בשנת 1925.

כותר טיקטין, אברהם בן גדליה. -Abraham Tiktin
כותרים נוספים Abraham Tiktin
שנה ca. 1800-1918
הערות File Record
1764-1820. רב קהילת ברסלאו, מנהיג רוחני ופוסק.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 09 36
מספר מערכת 990027783770205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?