חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: גלויה מסוג Real photo בגוני חום, ובה תצלום פרוטומה של אוסקר טיץ, מאת הפסל יעקב פלסנר (Jakob Plessner). גלויה זו הופקה כנראה על ידי המוזיאון היהודי בברלין,במחצית השנייה של שנות העשרים של המאה העשרים. בגב הגלויה, חותמת הפסל פלסנר בציון השנה בה פוסלה הפרוטומה, 1909.

כותר טיץ, אוסקר. -Oscar Tietz
כותרים נוספים Oscar Tietz
שנה ca. 1924-1930
הערות File Record
1858-1923. איש עסקים יהודי בגרמניה
מייסד אחד מבתי הכל-בו הגדולים שם.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 09 34
מספר מערכת 990027783740205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?