חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שני עותקים מתצלום דיוקנו של יעקב טייטל יושב אצל שולחן עבודתו בברלין, אוחז בעט: הדפס כסף, שחור לבן, 17.5X12.5 ס"מ. אחד מעותקים אלה נתרם לאוסף על ידי טייטל עצמו, בחודש יוני 1930, ואילו בגב העותק השני ציין אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף על ידי מערכת כתב העת היהודי הונגרי Múlt és Jövő בחודש סיון תר"ץ (מאי 1930). יש, אם כן להניח, כי תצלום זה הופק באותה שנה. ; 2. ידיעה מתוך עתון גרמני מחודש מאי 1931, ובה משולבת תמונת דיוקנו של טייטל, בצדודית. ; 3. דף מתוך פרסום כלשהו ברוסית, ובו תמונת דיוקנו של יעקב טייטל, בעת שכיהן כשופט ברוסיה.

כותר טיטל, יעקב. -Яков Львович Тейтель. -Jacob Teitel
כותרים נוספים Яков Львович Тейтель.
Jacob Teitel
שנה ca. 1910-1931
הערות File Record
1850-1939. משפטן ואיש ציבור יהודי ברוסיה ובגרמניה
נשיא התאחדות יהודי רוסיה (Союэ русских еврев).
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 09 30
מספר מערכת 990027783670205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?