חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום רפרודוקציה של דיוקן ולדימיר זאב טיומקין, בצדודית: הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X11.5 ס"מ, מודבק על גבי כרטיס שבגבו חותמת חותמת הצלם גסמן (Gassman), ירושלים. בתיק גם: ארבע רפרודוקציות נוספות מאותו תצלום, בגודל 6X8 ס"מ. יש להניח כי גם רפרודוקציות אלו הופקו בירושלים, בערך בשנת 1940. ; 2. רפרודוקציה מתצלום דיוקנו של טיומקין בצעירותו: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. יש להניח כי העתק זה הוכן בשנות השישים או השבעים של המאה העשרים, מתצלום מקורי השמור בארכיון הציוני המרכזי. ; 3. גלויה בהוצאת "לבנון", ורשה, ובה דיוקן ולדימיר טיומקין, מודפס בגוני חום. ; 4. תצלום דיוקנו של ולדימיר טיומקין, בימי הקונגרס הציוני הי"ג, קרלסבד, 1923: הדפס כסף, גוני חום, 6X8.5 ס"מ.

כותר טיומקין, זאב. -Владимир Ионович Темкин
כותרים נוספים Владимир Ионович Темкин
שנה ca. 1910-1980
הערות File Record
1861-1927. מראשי התנועה הציונית ברוסיה
נשיא הסתדרות הציונים הרביזוניסטים (הצה"ר).
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 09 29
מספר מערכת 990027783660205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?