חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של השחקן זיגמונט טורקוב: הדפס כסף, גוני חום, 8X13 ס"מ. על הגלויה, חתימת ידו של טורקוב בציון השנה, 1925. בגב הגלויה, הקדשה ארוכה בכתב ידו, ביידיש. גלויה זו נשלחה על ידי טורקוב עצמו מהעיר ברודי, אל ד"ר אברהם שבדרון, בחודש אוגוסט 1925. בתיק גם: המעטפה בה נשלחה הגלויה ועליה חותמת דואר וכתובתו של טורקוב בוורשה, בכתב ידו.

כותר טורקוב, זיגמונט. -Zygmunt Turkow.
כותרים נוספים Zygmunt Turkow.
שנה 1925
הערות File Record
1896-1970. במאי ושחקן תיאטרון יהודי בפולין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה יידיש
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 09 27
מספר מערכת 990027783630205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?