חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שני עותקים של גלויה בהוצאת ש.שאפירא, לודז', ובהם דיוקן הרב טורנהיים. תחת דיוקנו של הרב, נדפס בעברית: "צורת הרב הקדוש מהו"ר ר' דוב בעריש זצ"ל מוואלבארזש". יש להניח כי גלויה זו הופקה בסוף שנות העשרים של המאה העשרים. ; 2. דף נייר ובו הדפס רשת (צינקוגרפיה) של רפרודוקציה מתמונת הרב ישכר דב בעריש טורנהיים. בגבו של דף זה, הקדשה לאוסף שבדרון מאת נכדו של הרב טורנהיים, הרב יעקב יצחק סלאטקין, משנת 1958.

כותר טורנהים, יששכר דב בריש בן משה, הכהן.
שנה 1926-1958
הערות File Record
1801-1876. אבי שושלת אדמו"רי וולברוז'.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 09 25
מספר מערכת 990027783600205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?